celebrating

10 “Carbon’s” pranašumo lygių

number_one

Vafliai kvepia pelnu

Viliojantis aromatas. Paprasta naudoti įranga. Pranašumas prieš konkurentus. Patenkinti klientai. Ar verta dar ką nors pridurti?

2

Nemokamos nuomos programa

Jai nėra lygių. Su sąlyga, kad kepsite tik naudodami Carbon’s® Golden Malted® blynelių ir vaflių miltus, jūs galėsite neribotą laiką nemokamai naudotis mūsų savitarnos kepimo įranga ir gauti techninį aptarnavimą. Tai tikrai sumažins jūsų siūlomo maisto savikainą.

3

Mes veikiame greitai ir laiku jums apie viską pranešame

Mes turime užtektinai įrangos, išteklių ir atstovų, kad galėtume atlikti jūsų užsakymą greičiau ne bet kuris mūsų konkurentas.

4

Mus žino visame pasaulyje

Mes esame VIENINTELĖ JAV bendrovė, atstovaujama kiekvienoje valstijoje. Mus žino visuose žemynuose. (Duokite mums dar truputį laiko, mes būsime žinomi ir pas jus).

5

“Carbon‘s” yra žalia bendrovė!

Mes darome viską, ką galime: rūpinamės aplinka, taupome išteklius, mažiname atliekas. Pažiūrėkit!

6

Vaizdinės instrukcijos internetu

Mūsų paprastos vaizdinės instrukcijos internete padės jums apmokyti savo personalą kaip kepti vaflius ir prižiūrėti vaflines.

7

Mes ŽINOME jūsų verslą

Mes gerai suprantame jūsų verslą ir teikiame paramą bendradarbiaudami ir remdami įvairaus lygio konferencijas, prekybines muges, lėšų rinkimo akcijas ir t.t. Carbon’s® dalinasi pelnu!

8

Ilgalaikiai ryšiai su klientais

Mūsų bendrovės įkūrėjas Fredas S. Carbonas pirmąkart pardavė miltus Gable’ui Eliasui (tinklo “Big Boy” įkūrėjui) prieš daugiau nei 50 metų. Mūsų bendradarbiavimas su šiuo ir daugeliu kitų didelių tinklų tęsiasi iki šiol.

9

Patikimumas

Per daugiau nei 75 metus savo veiklos mes negavome jokių skundų dėl savo maisto produktų. Mes tiekiame kokybiškas prekes nuo 1937 metų ir nežadame nustoti.

10

 Kepti vaflius patiems yra smagu!

Vaikai, pensininkai, verslininkai, mamos… visiems labai patinka patiems keptis vaflius viename iš daugiau nei 10 000 viešbučių, kuriuose siūlomi vafliai iš Carbon’s® Golden Malted® blynelių ir vaflių miltų.

Copyright 2010 Carbon's Golden Malted. All Rights Reserved. UAB Mobservice, Liepų 19-3, Garliava, LT-53239, Kauno raj. Tel. +370 612 22722, +370 612 22822